Cyber Rangers

Fresh IT

Date 21. 3. 2024
Place Praha
Intended for IT profesionály, administrátory, databázové a síťové specialisty, či vývojáře
Event website www.fresh-itkonference.cz
Annotation

Konferenci Fresh IT pořádá OKškolení, školicí centrum společnosti OKsystem. Jak sám název napovídá, přináší nové trendy a nejdůležitější změny v oblasti informačních technologií. Stále oblíbenějším tématem se stává bezpečnost a umělá inteligence. Na konferenci nemůže chybět ani téma sítí, či prezentace dat pomocí nástrojů Power BI.

Na konferenci se můžete potkat s naším rangerem Danielem Hejdou, který si pro vás připravil přednášku: Virus, který vám ukradne hesla nebo vás bude špehovat skrze kameru

Trénink: Financujte kybernetickou bezpečnost efektivně - na základě spočítaných rizik

Date 19. 3. 2024
Place Praha
Intended for Manažery a vedoucí pracovníky, Manažery Kybernetické bezpečnosti, CISO, DPO, CFO, kontrolery, Specialisty z oddělení kybernetické bezpečnosti, ochrany osobních údajů nebo Complinace
Event website www.cyber-rangers.com/cs/clanek/trenink-financujte-kybernetickou-bezpecnost-efektivne-na-0zcm93
Annotation

Rádi bychom vás pozvali na exkluzivní trénink s názvem: Financujte kybernetickou bezpečnost efektivně - na základě spočítaných rizik. 

Tréninkem vás provede náš skvělý lektor: Mgr. Michal Hanus, Ph.D.

Více informací se dozvíte zde: financujte kybernetickou bezpečnost efektivně

Kyberbezpečnost

Date 13. 3. 2024
Place Praha
Intended for Manažerům a team leaderům laikům, kteří se chtějí vzdělat v tomto aktuálním a exponovaném tématu
Event website www.cbaeducaplus.cz/kyberbezpecnost-pro-laiky/
Annotation

Falešní bankéři, podvodníci na bazarových serverech anebo kryptopodvody. Toto je výčet těch nejčastějších podvodů v kyberprostoru, jejímiž oběťmi se mohou stát nejen klienti bank, ale i my samotní. Jak takové podvody vypadají? Jak je můžeme detekovat a jak na ně máme reagovat? Jak se změnily kyberútoky v čase? Je jich více, než tomu bylo v minulosti? A jaké útoky očekáváme do budoucna? Zamíchá jimi tolik dnes diskutovaná umělá inteligence? Měli bychom si zvyknout na to, že kyberprostor je další prostor, který musíme začít nejen střežit a bránit, ale naučit se v něm i bezpečně působit?

 

Potkejte se na odborném semináři s Janem Markem a poslechněte si jeho přednášku, kde bude hovořit na téma: Etičtí hackeři: Kdo jsou, jak pracují a v čem jsou prospěšní. Taktiky a nástroje

WUG Admin Day 2024

Date 1. 3. 2024
Place Praha
Intended for
Event website www.wug.cz/praha/akce/1617-WUG-Admin-Day-2024
Annotation

Jednodenní bezplatná konference WUG Admin Day 2024, na které osobně vystoupí přední čeští odborníci na technologie společnosti Microsoft a na 10 odborných prakticky orientovaných přednáškách vás seznámí, jak s novinkami, tak s best-practices ve správě, zabezpečení i nasazení podnikových Microsoft technologií.

Na konferenci vystoupí také náš ranger Daniel Hejda s přednáškou na téma: Jak útočníci získávají přístupy nejen do cloudu.

CIO Agenda

Date 27. 2. 2024
Place O2 universum, Praha
Intended for CIO, top management
Event website www.cioagenda.cz/cs?utm_medium=kalend%C3%A1%C5%99%20akc%C3%AD%20Cyber%20Rangers
Annotation

Tato konference je klíčovým místem pro IT odborníky, CIO, členy top managementu a všechny, kteří nesou zodpovědnost za chod firmy. Nabízí nejnovější poznatky a praktické rady pro zvyšování bezpečnosti a odolnosti firemních systémů.

Na konferenci se můžete potkat s našimi rangery Janem Markem a Danielem Hejdou a určitě navštivte také jejich přednášku: Kroky útočníka k úplné destrukci organizace